Belépés
maroka: Sajátos rekordot ért Szoboszlai Izland elleni gólja
A magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki-selejtezőcsoportjából négy ország is ott lesz a kontinenstornán.
- Magyarország - Észak Irország 2.1
A magyar labdarúgó-válogatott Izland elleni sikerével (2-1) kivívta az Európa-bajnoki részvételt, ami egyben azt is jelenti, hogy Eb-selejtezőcsoportunkból négy nemzet is ott lesz a 2021 nyarára halasztott, részben magyar
2020-11-13 13:37:34
velemenyezd: Női labdarúgás - Szeptemberben folytatja az Európa-bajnoki selejtezősorozatot a válogatott

A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki beszámolója szerint Markó Edina tanítványai szeptember 17-én találkoznak a világelithez tartozó skandináv együttessel, majd öt nappal később a lett válogatott vendégei lesznek.
A szövetségi kapitány az mlsz.hu-nak azt mondta, több egynapos edzőtábort is tervez a felkészülési időszakra, de a csapatnak nagyon nem jött jól a
2020-06-25 19:12:32
velemenyezd: EURO 2020 - Marad a név és a logó

A szervezet végrehajtó bizottsága csütörtökön határozott úgy, hogy a története hatvanadik évfordulóját ünneplő Eb továbbra is az EURO 2020 nevet viseli, habár a tornát a koronavírus-járvány miatt 2021 nyarán játsszák a csapatok.
Amint arról a hazai szövetség (MLSZ) honlapja beszámol, az eredeti név és logó megtartásában az évforduló mellett a környezettudatosság is szere
2020-04-24 11:31:30
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Négygólos vereség is elég lehet a magyaroknak

Ebben az esetben a magyar, a portugál és az izlandi csapat egyaránt négy ponttal zárná a középdöntő malmői csoportját, az egymás elleni eredmények alapján körbeverés alakulna ki közöttük, vagyis a gólkülönbség döntene, ami négygólos vereség esetén még a magyaroknak, ötgólos kudarcnál viszont már a portugáloknak kedvezne.
A csoport harmadik helyezettje szombaton Stockholm
2020-01-22 10:01:16
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - A norvégok Izlandot is legyőzték, a magyaroknak egy pont kell

A legutóbbi két világbajnokságon egyaránt ezüstérmes norvégok 7-0-s sorozattal kezdték a meccset, és a szünetben is hét találattal vezettek. A második félidőben az izlandiak remek védekezésükre alapozva felzárkóztak három gólra, de az egyenlítésre nem volt esélyük.
A norvégok továbbra is százszázalékosak, a hatodik mérkőzésüket nyerték meg a tornán. A délutáni és a kora
2020-01-21 20:06:57
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Chema Rodríguez: próbálunk új impulzusokat adni

"Gulyás Istvan a szövetségi kapitány, ő a főnök. Nagy László és én próbálunk neki segíteni, és megosztjuk a felelősséget" - mondta José Mária Rodríguez Vaquero, sportági becenevén Chema.
Hozzátette, próbálnak új impulzusokat adni a játékosoknak taktikailag, illetve igyekeznek elősegíteni, hogy fejlődjenek, és alkalmazkodjanak a különböző játékhelyzetekhez.
A magyar
2020-01-21 11:31:42
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Izlandi siker a magyar csoportban

Kiválóan kezdtek az izlandiak, a 13. percben már 7-1-re vezettek, ezt követően azonban egy gólra felzárkóztak a portugálok, akik a 37. percben átvették a vezetést. A folytatásban szoros volt a meccs, de mindig a szigetország csapata tartott előrébb, és végül három találattal nyert.
Eredmény:
középdöntő, 2. forduló, II. csoport:
--------------------------------I
2020-01-19 15:42:04
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Szlovén siker a magyar érdekeltségű csoportban

Nagyszerűen kezdtek a szlovénok, 7-2-re elhúztak, ezt követően azonban az izlandiak egyenlítettek, sőt csakhamar a vezetést is átvették, a szünetre azonban a szlovénok vonultak le egygólos előnnyel. A második félidő elején Szlovénia két 3-0-s sorozattal ismét elhúzott, és előnyét magabiztosan őrizte a meccs végéig.
A mezőny legeredményesebb játékosa a MOL-Pick Szeged szl
2020-01-17 17:45:57
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - A magyar szurkolók meglátogatták a válogatottat

Nagy volt a felfordulás a svéd kikötőváros egyik belvárosi szállodájában csütörtökön kora délután, mert a középdöntő II. csoportjában szereplő hat csapat kivétel nélkül sajtófélórát tartott. Ennek ellenére fél 2-kor minden szem a magyar szurkolókra szegeződött, akik addig énekeltek különféle rigmusokat és dalokat, amíg a játékosok az ebédjük elfogyasztása után megjelentek az
2020-01-16 19:52:10
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Győzelemmel búcsúztak az olimpiai bajnok dánok

Mivel a magyarok korábban nyertek az izlandiak ellen, az utolsó meccs előtt már biztos volt, hogy az oroszok mellett a dánok sem juthatnak tovább a középdöntőbe.
A Telekom Veszprém dán irányítója, Rasmus Lauge Schmidt négy góllal járult hozzá a győzelemhez. A dánok 2000 óta nem végeztek a tizediknél rosszabb helyen az Európa-bajnokságon, most azonban nem jutottak a legjo
2020-01-15 22:22:58
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Gulyás István: a szigorú védekezés volt a siker kulcsa

A 24-18-ra megnyert szerdai, malmői mérkőzést követően a szakvezető kifejtette: úgy tűnt, hogy csapata az első félidőben támadásban hibázott sokat, de védekezésben is alaphibákat követett el, annak ellenére, hogy kevés gólt kapott.
"A letámadások nem jöttek a két kettes pozícióból, be voltunk szorulva, Máthé Dominikon előnyt szerzett az ellenfél. Bal kettőből kellett vol
2020-01-15 21:42:51
velemenyezd: Férfi kézilabda Eb - Izland legyőzésével középdöntős a magyar válogatott

A csoportkört két győzelemmel és egy döntetlennel elsőként záró magyar együttes a maximális két pontot viszi magával a középdöntő II. csoportjába, melynek mérkőzéseit péntektől szintén Malmőben rendezik.
Az olimpiai és világbajnok Dánia kiesett.
A magyarok ezzel életben tartották reményüket az olimpiai kvóta megszerzésére.
Eredmény, csoportkör, 3. (utolsó) for
2020-01-15 20:43:16
Oldal:
Keresés

Üzenetek
Szoboszlai Izland, Chema Rodríguez, Gulyás István, Észak Irország, Markó Edina, Gulyás Istvan, Nagy László, José Mária Rodríguez Vaquero, MOL-Pick Szeged, Telekom Veszprém, Rasmus Lauge Schmidt, Máthé Dominikon, norvégok Izlandot, pont kell, magyar csoportban, magyar érdekeltségű, magyar szurkolók, olimpiai bajnok, szigorú védekezés, siker kulcsa, magyar válogatott, 2021 nyarára, magyar szövetség, világelithez tartozó, lett válogatott, szövetségi kapitány,
TVN.HU, Képtár, Blogok, Videótár, Szótár, API, Online Póker, Fecsegj, Tudjátok?, Online Szerencsekerék,